MGSensor-400

Najnowsza seria cyfrowych czujników gazu przeznaczona do wykrywania refrigerantów.

MGSensor-250

Seria cyfrowych czujników gazu typu IR przeznaczona do wykrywania refrigerantów.

MGSensor-550

Nowoczesna seria cyfrowych czujników gazu, z programowalnym wyświetlaczem, obsługą 2 sensorów w standardzie, wyjściami NO/NC, 4-20mA i Modbus.

MGDetektor-100

Seria jedno- lub dwu-progowych detektorów gazu.System rozmieszczonych w budynku detektorów obsługiwany jest przez dedykowaną centralę sterującą.


NET-EX sensor

Najnowsza seria cyfrowych czujników gazu w wykonaniu ATEX, z wyjsciami 4-20 mA i Modbus. Pełne software-owe zarządzanie czujnikiem.

C3-NET sensor

Najnowsza seria cyfrowych czujników gazu w wykonaniu standardowym, z wyjściami NO/NC, 4-20 mA i Modbus. Pełne software-owe zarządzanie czujnikiem. Polecana firmom monterskim ze względu na swoje istotne zalety.

Czujniki "low ppb"

Czujniki do wykrywania gazu na poziomie ppb. Czujniki współpracują z kontrolerami lub kolektorami danych na linii sygnałowej 4-20mA.

Detektory IR Short Open Patch

Seria cyfrowych detektorów gazów w technologiach podczerwieni i laserowej, dedykowana do wykrywania wycieków gazów w ich fazie początkowej.


MVR systemy hotelowe

Najnowszy cyfrowy system detekcji wycieku czynników chłodniczych MVR-300, o szerokim spektrum działania, dedykowany do montażu w hotelach, biurach, budynkach użyteczności publicznej. Współpracuje z 16-kanałową, multipleksowalną centralą lub systemem BMS.

SZ systemy próbkujące

Czujnik gazu próbkujący powietrze z przestrzeni dookólnej za pośrednictwem systemu wężyków. Wersja jednostrefowa z obsługą CO2, NH3 lub pochodnych R134a.

MZ systemy próbkujące

Czujnik gazu próbkujący powietrze z przestrzeni dookólnej za pośrednictwem systemu wężyków. Wersja wielostrefowa z obsługą CO2, NH3 lub pochodnych R134a.

JBGR systemy próbkujące

Najnowszy i najszybszy na świecie analizator gazu próbkujący powietrze z przestrzeni dookólnej za pośrednictwem systemu sond. Wersja wielostrefowa z obsługą CO2, NH3 lub pochodnych R134a.


MGSensor-150

Najstarsza z dostepnych serii analogowych czujnikow gazu. Sprawdzona i polecana w standardowych zastosowaniach.

ST-IAM sensor

WYCOFANY !

Seria analogowych detektorów gazu z wbudowanym modułem Modbus.

IAM systemy hotelowe

WYCOFANY !

System detektorów gazów i smogu, o szerokim spektrum działania, dedykowany do montażu w
hotelach, biurach, budynkach użyteczności publicznej. Współpracuje z 16-kanałową, multipleksowalną centralą.