JB-FT2900

JB-FT2900

Laserowy detektor gazu JB-FT2900 przeznaczony jest do przenośnego wykrywania gazu metanu. Urządzenie oferuje wiele zalet dla użytkowników w różnych branżach.

TECHNOLOGIA

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologi laserowej w dziedzinie detekcji gazu, nasze urządzenie jest najwygodniejszym i najbardziej dokładnym sposobem pomiaru stężenia metanu w otoczeniu.

BATERIA

Wykorzystanie innowacyjnych technologi pozwoliło na znaczne zredukowanie zużycia energii. Dzięki temu rozwiązaniu nasze urządzenie wytrzymuje ponad 6 godzin ciągłej pracy na jednym naładowaniu

FUNKCJONALNOŚĆ

JB-FT2900 to kompaktowe i lekkie urządzenie, dzięki czemu łatwo go przenosić i używać w różnych lokalizacjach. Mały rozmiar umożliwia łatwy dostęp do ciasnych przestrzeni i trudno dostępnych obszarów, zapewniając kompleksowe wykrywanie wycieków gazu.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA

JB-FT2900 ma przyjazny interfejs użytkownika z wygodnym i intuicyjnym sterowaniem. Jego duży wyświetlacz LCD pokazuje stężenie gazu w czasie rzeczywistym, stan baterii i wskaźniki alarmów, zapewniając łatwe i wygodne korzystanie.

BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA

JB-FT2900 może komunikować się bezprzewodowo z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony lub tablety, przy użyciu technologii Bluetooth. Ta cecha pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym i ostrzegania, zapewniając szybką reakcję na wycieki gazu i potencjalne zagrożenia.

Specyfikacja techniczna

Wykrywane gazy CH4 Metan
Zakres pomiaru 0-10000 ppm*m
Dystans pomiaru 6o metrów
Czas odpowiedzi ≦0.05 s
Wyświelacz i alarmy Wyświetlacz LCD (Naładowanie baterii, Natężenie światła, status urządzenia, wykryta wartość gazu, jednostka)

Alarmy świetlne oraz dźwiękowe

Parametry pracy -20℃~50℃
Zasilanie 5V Li-on, 4500mAh, wsparcie dla ładowania powerbankiem
Czas pracy ≧6h
Klasa laserów Laser detekcyjny: Klasa 1

Laser wskazujący: Klasa IIIR

Wykonanie Atex Ex ib IIC T4 Gb
Stopień zabezpieczenia IP68
Masa 260g
Wymiary 130mm×37.5mm×40mm(L × W × H)

 


MATERIAŁY TECHNICZNE

Dokumentacja:

JB-FT2900 Instrukcja obsługi

Ulotki:

 

Software: