MGD kontroler x2

Dwu-kanałowy transmiter z jednym lub dwoma poziomami monitoringu. Użyteczny w niewielkich systemach monitoringu.

MGD kontroler x6

Sześcio-kanałowy transmiter z jednym lub dwoma poziomami monitoringu. Użyteczny w niewielkich systemach monitoringu.

GDA-400 kontroler x4

Cztero-kanałowy kontroler i transmiter z programowalnym trzema poziomami monitoringu i wyświetlaczem. Opcjonalnie sygnał alarmu lub sygnały detekcji mogą być transmitowane dalej linią 4-20mA lub Modbus.

GDA-1600 kontroler x16

Szesnasto-kanałowy kontroler i transmiter z programowalnym trzema poziomami monitoringu i wyświetlaczem. Opcjonalnie sygnał alarmu lub sygnały detekcji mogą być transmitowane dalej linią 4-20mA lub Modbus.


MC3 kontroler

Jednokanałowy kontroler i transmiter (obsługa max. 16 czujników na kanale Modbus RTU) z programowalnym poziomami monitoringu dla każdej strefy i z wyświetlaczem. Sygnał alarmu lub sygnały detekcji transmitowane są dalej programowalnymi liniami NO/NC, linią 4-20mA lub Modbus. Kontroler posiada wbudowaną funkcję kalibracji czujników serii NET-EX i C3-NET.

MB-254 kontroler

Wielokanałowy kontroler i transmiter (max. 254 kanały) z programowalnym poziomami monitoringu dla każdej strefy i z wyświetlaczem. Sygnał alarmu lub sygnały detekcji transmitowane są dalej programowalnymi liniami NO/NC, linią 4-20mA lub Modbus. Kontroler posiada wbudowaną funkcję kalibracji czujników serii NET-EX i C3-NET.

JBS-600 kontroler

Jednostka sterująca z możliwością wykorzystania aż 32 kanałow. Wyposażona w duży kolorowy wyświetlacz. Kontroler współpracuje z interfejsem Modbus RTU oraz Modbus TCP. Posiada możliwość sterowania urządzeniami zewnętrznymi za pomocą przekaźników.

ASIX SCADA

MK-SC to system kontroli pracujący na komputerze PC, w oparciu o system ASIX SCADA. System pozwala obsługiwać i zarządzać dowolną ilością czujników NET-EX, C3-NET, MGS-550 wykorzystując łączność Modbus RTU.

Systemy kontroli detekcji gazu są niezbędne w wielu miejscach, w szczególności związanych z przemysłem. Wówczas kontrola nie jest ograniczona do jednego punktu w pomieszczeniu, a wielu, połączonych w większy system czujników gazu. JBK Systems zajmuje się między innymi:

  • dystrybucją kontrolerów i innych urządzeń potrzebnych do stworzenia systemu detekcji,
  • programowaniem redundantnych sterowników PLC,
  • montażem, kalibracją, wdrażaniem i uruchamianiem systemów kontroli,
  • nadzorem nad systemami oraz ich serwisowaniem.

Montażyści pracujący w JBK Systems posiadają niezbędne uprawnienia, a także biorą udział w licznych kursach doszkalających, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim Klientom.

Kontrolery, czyli istotna część systemu kontroli

Dostępne kontrolery występują w najróżniejszych wariantach, które umożliwiają skonstruowanie sprawnego i funkcjonalnego systemu w każdych warunkach, na praktycznie dowolnej przestrzeni. W JBK Systems nasi Klienci mogą dostać urządzenia, które koordynują pracę od kilku do prawie 300 detektorów gazu z jednym lub kilkoma poziomami alarmów. Mogą być wykonane w sposób, który umożliwia realizację podstawowych, założonych funkcji lub być wyposażone w dodatkowe opcje takie jak:

  • duży wyświetlacz pokazujący informacje o stężeniach gazów na żywo,
  • historia pomiarów oraz różne progi alarmowe,
  • możliwość łączenia kontrolera z Internetem,
  • sterowanie wentylatorami, sygnalizatorami i alarmami.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą marki. W razie potrzeby uzyskania większej ilości informacji lub umówienia się na montaż systemu, zapraszamy do kontaktu.